השכרת מתנפחים

אטרקציות לימי הולדת בירושלים השכרת מתנפחים נשמע כדבר פשוט אך לא כך פני הדברים .בטרם תחליטו ממי לשכור את המתנפחים מוטב לבדוק מספר נקודות החשובות מאוד שכן כל אחד מכם לא רוצה להיתבע ע"י אחד מההורים וזאת במידה ובנו יפצע באירוע. נכון שזה לא קורה הרבה ואולי קורה לעיתים רחוקות מאוד אך זאת במידה מתמלאים מספר תנאים מקדימים .

אם כך מה צריך לבדוק??

השאלה הראשונה שעליכם לשאול היא: האם למיתקנים יש אישור מכון התקנים או אישור מהנדס כפי שמחייב החוק להפעלת מיתקנים מתנפחים.

השאלה השנייה : האם יש למציע ביטוח מיוחד להשכרת מתנפחים? ואם כן אז עליו להמציא לכם טופס של חברת הביטוח אשר אותו עליכם למלא.

שאלה שלישית: האם יש למציע ביטוח צד ג בתוקף . כדאי לדרוש ולבדוק את המסמכים.

שאלה רביעית : האם למציע יש אישור חשמלאי בתוקף. גם כאן כדאי לדרוש ולבדוק את המסמכים.

ואז מוטב לשאול את מידות המיתקן ,נפחו ומשקלו ובמיוחד את שנת הייצור שלו ולא להתבייש ממש לא מוטב לדרוש תמונות של המיתקנים ולא להגיע לאירוע לפתוח את המיתקן ולהתאכזב ולומר: עבדו עליי ….

טווח המחירים רחב ביותר . ישנם מיתקנים קטנים מאוד של 1.5 על 3 מטר 2 על 3.5 מטר העשויים מניילון עבה ולא יציבים המסכנים את המשתמשים. בהתאם לכך גם מחירם הזול והוכחה לכך תקבלו בתשובה לשאלת הנפח של המיתקן כי הריי ברור הדבר שנפחו של מיתקן העשוי מחומר דק ולא רציני וגודלו המזערי הם הוכחה לכך ששכרתם חתול בשק.

אנו מאמינים בשירות אמין ושביעות רצון הלקוח ועל כך יעידו כל לקוחותינו וכדי שזה יקרה אנו שואלים מספר שאלות את הלקוח ומתאימים לו את המיתקן המתאים  והדרוש לו.

גיל הילדים, אופיים של הילדים,מספר הבנים ביחס למספר הבנות ובכלל, השטח אשר עליו יותקן המתקן,מה חשוב למשתתפים באירוע ומנסים להציע את גודל המיתקן וסוגו בהתאם.

זכרו שככל שהמיתקן גדול יותר הוא מאתגר יותר מורכב יותר ויכול להכיל מספר גדול של משתתפים בו זמנית,עובדה אשר תתרום רבות להצלחת האירוע .

ישנם מציעים המחזיקים במיתקנים ישנים אשר אותם הם רוכשים מיד שניה או שלישית וגיל המיתקנים וצורתם הלא מצוירת ומעוצבת תבייש אתכם בעת שתנפחו את המיתקן/נים.

נכון ששם המחיר יהיה זול יותר אך טעמו המר של הזול יישאר לזמן רב וחבל.עדיף לשלם מעט יותר ולרצות את חתן או כלת האירוע  והמשתתפים כולל אתכם ההורים שעמלים וחוסכים כדי לרצות את הילדים שהרי אנו מודעים ויודעים עד כמה עבדתם קשה כדי לחסוך את הכסף לאירועים משמחים לטובת הילדים.

בחברינו תוכלו למצוא מספר גדול של מיתקנים חדשים יפים ומעוצבים להפליא ואנו נתאים לכם את המיתקן המתאים לגיל הילדים וכמות המשתתפים וכן גם למינם .

אז זכרו !!!!! ככול שתקפידו למלא אחר עצותיי כך ירווח לכם לאחר שתנפחו את המיתקן לטובת הצלחת האירוע והנאת הילדים.

אנו מחכים לטלפון כדי להתקדם .הנאה ושביעות רצון  מובטחת .

אהוד 0545692222

 

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים